Info@ThinkPinkRocks.com

WHO Trauma Care Checklist Programme leads to improvements in care for injured patients

Injury is responsible for more than 10 percent of the global burden of disease, killing more people each year than HIV, malaria and tuberculosis combined.

See the article here:
WHO Trauma Care Checklist Programme leads to improvements in care for injured patients

Share
  1. I simply want to mention I am beginner to blogging and seriously enjoyed your website. More than likely I’m likely to bookmark your site . You really have beneficial writings. Regards for sharing your blog site.

  2. being a blogger myself . i can see someone with great potential. 

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
29 − 15 =