Info@ThinkPinkRocks.com

UA study questions safety and efficacy of selenium in reducing risk of colorectal cancer

A 12-year study led by a team of University of Arizona Cancer Center researchers is bringing into question the safety and efficacy of selenium, a popular nutritional supplement touted to combat and reduce the risk of colorectal cancer.

Visit link:
UA study questions safety and efficacy of selenium in reducing risk of colorectal cancer

Share
  1. I simply want to mention I’m all new to blogs and truly loved your web blog. Almost certainly I’m planning to bookmark your site . You certainly have tremendous well written articles. Thanks for sharing your web-site.

  2. I will right away grab your rss feed to remain up to date on any succeeding articles you might write

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
22 + 23 =