Info@ThinkPinkRocks.com

Study: microRNA is designed to stop proliferation of prostate cancer cells

The most recent in a series of studies from a team at the UC Davis Comprehensive Cancer Center has shown that a single molecule is at the heart of one of the most basic survival tactics of prostate cancer cells.

More here:
Study: microRNA is designed to stop proliferation of prostate cancer cells

Share
  1. I simply want to tell you that I’m all new to weblog and absolutely liked you’re web blog. More than likely I’m going to bookmark your blog . You definitely have good article content. Thanks for sharing your blog site.

  2. I believe one of your advertisings triggered my internet browser to resize, you may well want to put that on your blacklist.

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
22 + 27 =