Info@ThinkPinkRocks.com

Overtapering

Overtapering ( oh-vehr-tay-pehr-ing ) – A period of excessive rest, often accompanied by voluminous alcohol consumption, brought on by a planned 50% reduction of training volume.

See the article here:
Overtapering

Share
  1. I simply want to say I am just beginner to blogging and actually enjoyed this web blog. Very likely I’m going to bookmark your website . You certainly come with really good articles. With thanks for sharing with us your web page.

  2. Malcolm you write in a lucid manner and I have no difficulty to understand what you have said, even though I am a novice.

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
26 − 20 =