Info@ThinkPinkRocks.com

One Minute of Silence for Boston @ 2:50pm EST Today (and other things you can do to help)

It’s been nearly a week since the tragic Boston bombings, yet many of us still are wondering how we can help. Here are a few things you can do: 1) Join the One Minute of Silence scheduled for Monday, 4/22 @ 2:50pm EST Boston Mayor Thomas M. Menino, Massachusetts Governor Deval L.

Link:
One Minute of Silence for Boston @ 2:50pm EST Today (and other things you can do to help)

Share
  1. I simply want to mention I’m newbie to blogs and truly savored your website. Likely I’m going to bookmark your blog . You really come with exceptional writings. Thank you for sharing with us your blog site.

  2. if you want to protect the integrity of your heart, then low fat foods should be the thing to go`

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
1 + 9 =