Info@ThinkPinkRocks.com

Motivational interviewing helps curb prescription opioid abuse among older adults with chronic pain

Prescription opioid abuse has reached epidemic proportions, with more than half of patients being treated for chronic pain reportedly misusing their medication at some point.

See the original article here:
Motivational interviewing helps curb prescription opioid abuse among older adults with chronic pain

Share
  1. I just want to mention I am very new to blogging and site-building and truly enjoyed this web-site. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog . You actually come with remarkable articles. With thanks for sharing your website page.

  2. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
7 + 25 =