Info@ThinkPinkRocks.com

Lung Cancer Patients Will Benefit from New Molecular Testing Guideline

5 comments By Jim Stallard, MA, Writer/Editor   |  Wednesday, April 3, 2013 A new guideline has established standards for testing lung cancer tumors for genetic abnormalities, giving more patients a chance to benefit from targeted therapies. read more

Read More:
Lung Cancer Patients Will Benefit from New Molecular Testing Guideline

Share
  1. I just want to say I am new to weblog and truly enjoyed you’re web blog. Probably I’m planning to bookmark your site . You definitely come with perfect writings. Appreciate it for sharing with us your web site.

  2. Great post, you have pointed out some fantastic details , I besides believe this s a very great website.

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
16 + 11 =