Info@ThinkPinkRocks.com

GUMC to honor health professional Roger I. Glass with 2016 Cura Personalis Award

Georgetown University Medical Center will honor Roger I. Glass, MD, PhD, with the 2016 Cura Personalis Award at its Ninth Annual GUMC Convocation on Thursday, Nov

View post:
GUMC to honor health professional Roger I. Glass with 2016 Cura Personalis Award

Share
  1. I just want to tell you that I am very new to blogs and absolutely loved this blog. Almost certainly I’m want to bookmark your blog . You absolutely have superb posts. Thanks a bunch for sharing your website.

  2. There is clearly a bunch to identify about this. I feel you made various good points in features also.

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
7 − 6 =