Info@ThinkPinkRocks.com

Growing opportunities for artificial brain enhancement bring humans closer to becoming cyborgs

Our excitement with and rapid uptake of technology – and the growing opportunities for artificial brain enhancement – are putting humans more firmly on the path to becoming cyborgs, according to evolution experts from the University of Adelaide.

Read the article:
Growing opportunities for artificial brain enhancement bring humans closer to becoming cyborgs

Share
  1. I just want to mention I am just new to blogs and actually loved your web blog. Probably I’m planning to bookmark your blog post . You certainly have fantastic posts. Many thanks for revealing your web site.

  2. Hi”your blog is full of comments and it is very active.  

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
23 − 5 =