Info@ThinkPinkRocks.com

Aviv REIT acquires eight skilled nursing facilities in California and Texas

Aviv REIT, Inc. announced today it has acquired eight post-acute and long-term care skilled nursing facilities (“SNFs”) in California and Texas, in three separate transactions for $70.7 million.

More:
Aviv REIT acquires eight skilled nursing facilities in California and Texas

Share
  1. I just want to tell you that I am very new to blogging and site-building and certainly savored you’re blog site. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog post . You certainly have tremendous writings. Cheers for revealing your web-site.

  2. I enjoy brain-stimulating content like this. I have no issue with any of the information here. I agree with a good deal of the points mentioned in this excellent article.

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Solve : *
13 − 11 =